Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza (Oñati-Irun) - Mondragon Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 115115
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 109111
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 2421
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 8590
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 9394
      LH 74
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 913
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5.015,18
Atzerriko ikasle berriak 10
Tituluaren betetze maila 94,7896,52
Titulazioaren lehentasun maila 141,74168,70
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 3726
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 1621

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 78,2779,18
Ikasketaren uzte tasa 22,2231,03
Graduazio tasa 58,8262,63
Arrakasta tasa 79,3380,39
Ebaluazio tasa 98,6698,50
Eraginkortasun tasa 90,5388,66
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 4359
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 1520
Ikasleen gogobetetze maila 6,84/106,57
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 7,18/10