Lidergo Ekintzailea eta Berrikuntza (Oñati-Irun) - Mondragon Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 225225
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 203258
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 203258
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 175159
      LH 613
      25 urte > 01
      Beste Batzuk 2185
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 55
Atzerriko ikasle berriak 2237
Tituluaren betetze maila 90,22114,67
Titulazioaren lehentasun maila 90,22114,67
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 1623
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 1633

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 81,0881,58
Ikasketaren uzte tasa 29,9139,01
Graduazio tasa 58,6268,22
Arrakasta tasa 92,2689,79
Ebaluazio tasa 87,8890,86
Eraginkortasun tasa 85,0885,92
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 387506
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 00
Ikasleen gogobetetze maila 7,52/107,9
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila Datua ez dago eskuragarri