Mekanikako Ingeniaritza (Arrasate, Ordizia) - Mondragon Unibertsitatea | DUAL FORMAKUNTZA

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 135135
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua -120
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 6
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 91
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 8592
      Espainiako unibertsitate titulua
      LH 42
      GHEE-ko unibertsitate titulua
      25 urte > 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua
      Beste Batzuk 826
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5.085.25
Atzerriko ikasle berriak 2
Tituluaren betetze maila 72,00
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 79
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 2453

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 91,0091,00
Ikasketaren uzte tasa 16,0016,00
Graduazio tasa 73,0065,00
Arrakasta tasa 93,0091,00
Ebaluazio tasa 98,27100,00
Eraginkortasun tasa 91,0096,00
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 2830
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 811
Ikasleen gogobetetze maila 6,88/107865
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 7,00/106.5