Hezkuntza Zentroen Zuzendaritza eta Kudeaketa (On line) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza Online denez, ez dago mugarik.Online denez, ez dago mugarik.
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua -
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 2430
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 2023
      GHEE-ko unibertsitate titulua 11
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 46
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila N.AN.A.
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 03
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 11
*N.A= Ez Aplikagarria

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 51,5757,14
Ikasketaren uzte tasa 12,9015,79
Graduazio tasa 50,0066,67
Arrakasta tasa 100,0098,98
Ebaluazio tasa 51,5757,73
Eraginkortasun tasa 60,2266,21
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Ikasleen gogobetetze maila 4,11/53,88/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 4,04/57,20/10