Enpreseen Admnistrazio eta Zuzendaritza (Bilbo, Donostia) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 250250
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 220245
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 226239
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 7172
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 211232
      LH 00
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 2429
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 7.437,531
Atzerriko ikasle berriak -
Tituluaren betetze maila 89,6091,54
Titulazioaren lehentasun maila 88,00220
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 3535
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 2330

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 93,2793,49
Ikasketaren uzte tasa 13,3520,80
Graduazio tasa 85,0180,16
Arrakasta tasa 93,7194,17
Ebaluazio tasa 99,5399,27
Eraginkortasun tasa 96,1897,32
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 9891
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 274257
Ikasleen gogobetetze maila 3,67/53,86/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila Datua ez dago eskuragarri7,61/10

 

Lan-munduratzearen emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Enplegu tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri90,00*
Enplegu tasa (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri90,00*
Langabezia tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri7,00*
Langabezia tasa (gizonezkoa) Datua ez dago eskuragarri7,00*
Ahokatutako enpleguaren % (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri86,00*
Ahokatutako enpleguaren % (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri86,00*
Bereizi gabeko emakumezkoen eta gizonezkon datuak