Aisia, Kultura, Turismo, Kirol eta Jolas Proiektuen Zuzendaritza (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 3030
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua -
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 2626
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 199
      GHEE-ko unibertsitate titulua 215
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 52
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 87,0086,67
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 13
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 11

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 94,7293,47
Ikasketaren uzte tasa 7,1425,93
Graduazio tasa 40,9169,23
Arrakasta tasa 99,12100,00
Ebaluazio tasa 95,5693,47
Eraginkortasun tasa 100,0097,30
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 00
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 12
Ikasleen gogobetetze maila 3,60/53,67/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 2,71/57,4/10