Gizarte Lana (Bilbo, Donostia) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 27090
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 6279
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 7393
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 3459
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 6377
      LH 611
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 45
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5,91256,074
Atzerriko ikasle berriak -
Tituluaren betetze maila 25,1998,75
Titulazioaren lehentasun maila 22,96119,75
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 6668
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 1712

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 92,7392,05
Ikasketaren uzte tasa 9,558,44
Graduazio tasa 90,8574,72
Arrakasta tasa 95,8794,40
Ebaluazio tasa 96,7297,52
Eraginkortasun tasa 97,1597,19
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 1517
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 78
Ikasleen gogobetetze maila 3,66/53,85/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila Datua ez dago eskuragarri7,40/10

 

Lan-munduratzearen emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Enplegu tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri79,00*
Enplegu tasa (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri79,00*
Langabezia tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri17,00*
Langabezia tasa (gizonezkoa) Datua ez dago eskuragarri17,00*
Ahokatutako enpleguaren % (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri94,00*
Ahokatutako enpleguaren % (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri94,00*
Bereizi gabeko emakumezkoen eta gizonezkon datuak