Gizartean Esku Hartzearen Psikologia (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 4040
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 2321
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 2321
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 2220
      GHEE-ko unibertsitate titulua 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 11
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 57,5052,50
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 26
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 11

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 97,88100,00
Ikasketaren uzte tasa 7,1430,43
Graduazio tasa 65,2288,89
Arrakasta tasa 99,28100,00
Ebaluazio tasa 98,59100,00
Eraginkortasun tasa 100,0097,40
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Ikasleen gogobetetze maila 4,75/53,95/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 3,22/56,10/10