Psikologia (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 180180
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 189199
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 129141
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 6360
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 180190
      LH 35
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 96
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 6.7666,868
Atzerriko ikasle berriak -
Tituluaren betetze maila 102,78107,22
Titulazioaren lehentasun maila 212,78213,89
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 140145
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 2121

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 95,8595,61
Ikasketaren uzte tasa 11,458,03
Graduazio tasa 82,8192,74
Arrakasta tasa 97,3696,94
Ebaluazio tasa 98,4598,63
Eraginkortasun tasa 97,2897,03
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 3135
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 3752
Ikasleen gogobetetze maila 3,02/53,16/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila Datua ez dago eskuragarri7,23/10