Hezkuntza Premia Bereziak (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 4040
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 2422
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 2422
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 2422
      GHEE-ko unibertsitate titulua 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 00
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 60,0055,00
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 49
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 02

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 99,1697,47
Ikasketaren uzte tasa 2,940,00
Graduazio tasa 100,0091,67
Arrakasta tasa 99,16100,00
Ebaluazio tasa 100,0097,47
Eraginkortasun tasa 99,55100,00
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Ikasleen gogobetetze maila 4,20/53,60/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 3,42/54,39/5