Marketin Digitala (BBF-Bilbo) - Mondragon Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 3535
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 1628
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 1628
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 1628
      GHEE-ko unibertsitate titulua 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 00
Atzerriko ikasle berriak 00
Tituluaren betetze maila 45,7180,00
Titulazioaren lehentasun maila 77,14131,43
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 22
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 01

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 96,19100,00
Ikasketaren uzte tasa 0,000,00
Graduazio tasa 89,47100,00
Arrakasta tasa 100,00100,00
Ebaluazio tasa 96,19100,00
Eraginkortasun tasa 97,9698,86
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 00
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 20
Ikasleen gogobetetze maila 6,7/107,8
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 8,7/107,33