Adingabekoak gizartean babesik gabe eta/edo gatazkan daudenean esku-hartzea eta bitartekotza egitea (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 4040
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 1317
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 1312
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 05
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 110
      GHEE-ko unibertsitate titulua 117
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 10
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 32,5042,50
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 05
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 00

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 99,2398,80
Ikasketaren uzte tasa 5,000,00
Graduazio tasa 94,74100,00
Arrakasta tasa 99,23100,00
Ebaluazio tasa 100,0098,80
Eraginkortasun tasa 100,00100,00
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Ikasleen gogobetetze maila 4,36/53,33/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 2,91/55,78/10