Informatikako Ingeniaritza (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 15090
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 4557
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 5158
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 912
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 5154
      LH 00
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 04
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 6.56,788
Atzerriko ikasle berriak -
Tituluaren betetze maila 44,6763,33
Titulazioaren lehentasun maila 56,00103,33
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 42
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 2117

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 81,7182,04
Ikasketaren uzte tasa 16,6731,15
Graduazio tasa 68,7566,67
Arrakasta tasa 84,5585,60
Ebaluazio tasa 96,6495,84
Eraginkortasun tasa 92,4782,57
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 88
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 1013
Ikasleen gogobetetze maila 3,52/53,41/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila Datua ez dago eskuragarri7,8/10