Informatikako Ingeniaritza (Arrasate) - Mondragon Unibertsitatea | DUAL FORMAKUNTZA

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 2828
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua -45
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 34
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 34
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 3240
      Espainiako unibertsitate titulua
      LH 24
      GHEE-ko unibertsitate titulua
      25 urte > 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua
      Beste Batzuk 01
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5.425.37
Atzerriko ikasle berriak 2
Tituluaren betetze maila 121,00
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 13
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 616

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 83,0073,00
Ikasketaren uzte tasa 12,0018,00
Graduazio tasa 50,0054,00
Arrakasta tasa 86,0073,00
Ebaluazio tasa 97,00100,00
Eraginkortasun tasa 93,00100,00
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 21
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 121
Ikasleen gogobetetze maila 6,93/106.96
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 8,57/106.31