Industria Ingeniaritza (Mondragón-Hernani) - Mondragon Unibertsitatea | DUAL FORMAKUNTZA

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 6040
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua -54
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 61
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 0
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 6054
      Unibertsitatera sarbide proba (USP)
      GHEE-ko unibertsitate titulua 00
      LH
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 10
      25 urte >
Atzerriko ikasle berriak 2
      Beste Batzuk
Tituluaren betetze maila 102,00
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 16
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 721

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 96,0096,00
Ikasketaren uzte tasa 2,002,00
Graduazio tasa 92,0088,00
Arrakasta tasa 97,0098,00
Ebaluazio tasa 99,0098,00
Eraginkortasun tasa 91,0099,00
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 1519
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 39
Ikasleen gogobetetze maila 7,2/107.07
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 7,6/107.1