Industria Antolakuntzako Ingeniaritza (Arrasate) - Mondragon Unibertsitatea | DUAL FORMAKUNTZA

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 60*40
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua -35
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 41
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 41
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 3734
      Espainiako unibertsitate titulua
      LH 10
      GHEE-ko unibertsitate titulua
      25 urte > 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua
      Beste Batzuk 31
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5.655.26
Atzerriko ikasle berriak 0
Tituluaren betetze maila 103,00***
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 70
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 39
ESCRIBIR TRADUCCIÓN

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 94,0094,00
Ikasketaren uzte tasa 14,003,00
Graduazio tasa 88,0078,00
Arrakasta tasa 96,0095,00
Ebaluazio tasa 98,0099,00
Eraginkortasun tasa 96,0098,00
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 128
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 1913
Ikasleen gogobetetze maila 6,87/107.35
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 7,22/106.36