Industria Antolaketako Ingeniaritza (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 7575
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 2214
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 2317
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 72
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 2216
      LH 10
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 01
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 7.216,676
Atzerriko ikasle berriak -
Tituluaren betetze maila 28,0019,00
Titulazioaren lehentasun maila 53,0038,67
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 11
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 34

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 82,0084,64
Ikasketaren uzte tasa 23,0023,08
Graduazio tasa 67,0063,16
Arrakasta tasa 85,0086,86
Ebaluazio tasa 97,0097,44
Eraginkortasun tasa 86,0089,98
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 59
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 1823
Ikasleen gogobetetze maila 3,78/54,05/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila Datua ez dago eskuragarri7,5/10

 

Lan-munduratzearen emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Enplegu tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri85,00*
Enplegu tasa (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri85,00*
Langabezia tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri6,00*
Langabezia tasa (gizonezkoa) Datua ez dago eskuragarri6,00*
Ahokatutako enpleguaren % (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri100,00*
Ahokatutako enpleguaren % (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri100,00*
Bereizi gabeko emakumezkoen eta gizonezkon datuak