Industria Diseinuko eta Produktu Garapeneko Ingeniaritza (Arrasate) - Mondragon Unibertsitatea | DUAL FORMAKUNTZA

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 7070
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua -67
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 0
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 55
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 5265
      Espainiako unibertsitate titulua
      LH 22
      GHEE-ko unibertsitate titulua
      25 urte > 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua
      Beste Batzuk 10
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5.235.11
Atzerriko ikasle berriak 1
Tituluaren betetze maila 79,00
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 1028
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 1627

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 89,0089,00
Ikasketaren uzte tasa 12,0021,00
Graduazio tasa 71,0062,00
Arrakasta tasa 90,0089,00
Ebaluazio tasa 99,00100,00
Eraginkortasun tasa 94,0098,00
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 4317
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 43
Ikasleen gogobetetze maila 6,9/107.00
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 6,9/106.16