Gizarte Inklusioa eta Desgaitasuna (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 4040
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 2622
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 2622
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 2420
      GHEE-ko unibertsitate titulua 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 22
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 65,0055,00
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 72
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 01

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 98,4696,06
Ikasketaren uzte tasa 0,0018,18
Graduazio tasa 96,1588,46
Arrakasta tasa 100,0099,06
Ebaluazio tasa 98,4696,97
Eraginkortasun tasa 99,5798,45
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 1,96/5
Ikasleen gogobetetze maila 3,75/54,23/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 6/10