Itsas eta Portu Enpresen Kudeaketa (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 5050
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 3031
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) -*0
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 0
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua -25
      GHEE-ko unibertsitate titulua -3
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua -3
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 60,0062,00
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 40
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 11
*Onarpen berriko 29 ikasle ingelesez matrikulatuak.

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 93,7190,79
Ikasketaren uzte tasa 8,0010,53
Graduazio tasa 76,6780,00
Arrakasta tasa 99,3398,06
Ebaluazio tasa 94,3492,58
Eraginkortasun tasa 94,7794,77
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -0
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -0
Ikasleen gogobetetze maila 3,36/52,85/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 3,89/57,21/10