Gastronomia eta Sukaldaritza Arteak (Donostia) - Mondragon Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 109110
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 109110
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 109110
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) Ez da Aplikagarria
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 6869
      LH 57
      25 urte > 01
      Beste Batzuk 3634
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 55
Atzerriko ikasle berriak 2134
Tituluaren betetze maila 100,00100,00
Titulazioaren lehentasun maila 108,00100,00
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 1916
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 2934

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 93,6993,56
Ikasketaren uzte tasa 14,7310,10
Graduazio tasa 72,4775,76
Arrakasta tasa 93,5495,96
Ebaluazio tasa 98,2297,50
Eraginkortasun tasa 98,8097,30
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 3029
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 00
Ikasleen gogobetetze maila 6,98/107,31
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila -