Derrigorrezko Bigarren Hezkuntzako eta Batxilergoko, Lanbide Heziketako eta Hizkuntzen Irakaskuntzako Irakasleen Prestakuntza (Bilbo, Donostia) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 175175
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 11095
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 45*51
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 50*32
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 11095
      GHEE-ko unibertsitate titulua 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 00
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 62,8651,80
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 1124
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 74
*22 ikasle ingelesez matrikulatuak.

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 98,3199,63
Ikasketaren uzte tasa 95,002,75
Graduazio tasa 100,0095,93
Arrakasta tasa 99,2199,82
Ebaluazio tasa 99,0999,82
Eraginkortasun tasa 99,8399,81
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Ikasleen gogobetetze maila 2,83/53,70/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 3,53/56,44/10