Gizarte Eraikuntzarako Etika (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 6060
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 1010
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 1010
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 00
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (English) 0
Ikasketetarako sarbidea:
      Espainiako unibertsitate titulua 55
      GHEE-ko unibertsitate titulua 00
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua 55
Atzerriko ikasle berriak -
      Beste Batzuk 0
Tituluaren betetze maila 16,6616,67
Titulazioaren lehentasun maila -
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 00
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 01

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 89,0390,38
Ikasketaren uzte tasa 20,0018,75
Graduazio tasa 57,14100,00
Arrakasta tasa 98,14100,00
Ebaluazio tasa 90,7290,38
Eraginkortasun tasa 94,1290,50
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) -
Ikasleen gogobetetze maila 2,88/54,33/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila -9,4/10

 

Lan-munduratzearen emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Enplegu tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri100,00*
Enplegu tasa (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri100,00*
Langabezia tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri0,00*
Langabezia tasa (gizonezkoa) Datua ez dago eskuragarri0,00*
Ahokatutako enpleguaren % (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri100,00*
Ahokatutako enpleguaren % (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri100,00*
Bereizi gabeko emakumezkoen eta gizonezkon datuak