Gizarte Hezkuntza (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 7560
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 3319
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 4534
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 2515
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 4227
      LH 34
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 03
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5.7855,843
Atzerriko ikasle berriak -
Tituluaren betetze maila 56,0048,33
Titulazioaren lehentasun maila 105,33103,33
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 4542
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 84

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 95,3795,63
Ikasketaren uzte tasa 14,4411,11
Graduazio tasa 81,0391,80
Arrakasta tasa 97,3597,30
Ebaluazio tasa 97,9798,28
Eraginkortasun tasa 96,2396,43
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 77
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 35
Ikasleen gogobetetze maila 3,53/53,90/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila -7,52/10

 

Lan-munduratzearen emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Enplegu tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri76,00*
Enplegu tasa (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri76,00*
Langabezia tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri26,00*
Langabezia tasa (gizonezkoa) Datua ez dago eskuragarri26,00*
Ahokatutako enpleguaren % (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri82,00*
Ahokatutako enpleguaren % (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri82,00*
Bereizi gabeko emakumezkoen eta gizonezkon datuak