Lehen Hezkuntza (Aretxabaleta) - Mondragon Unibertsitatea

Tituluen ebaluazio-txostenak

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA201620172018
Plaza eskaintza 190190190
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 180211180
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 000
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 180211180
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (English)
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 80107102
      Espainiako unibertsitate titulua
      LH 10912
      GHEE-ko unibertsitate titulua
      25 urte > 000
      2. edo 3. Zikloko ikasketetara sartzeko bidea ematen duen GHEE-koa ez den unibertsitate titulua
      Beste Batzuk 909566
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 5.1155,58
Atzerriko ikasle berriak 000
Tituluaren betetze maila 94,741,1194,73
Titulazioaren lehentasun maila 185,00275,361,7
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 384549
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 322725

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA201620172018
Errendimendu tasa 92,5893,6793,53
Ikasketaren uzte tasa 6,673,34
Graduazio tasa 80,8556,1281,51
Arrakasta tasa 95,4197,9497,52
Ebaluazio tasa 96,9795,6495,91
Eraginkortasun tasa 98,5096,5997,43
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 544945
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 10125
Ikasleen gogobetetze maila 7,81/107,247,92
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila 7,18/10