Haur Hezkuntza (Bilbo) - Deustuko Unibertsitatea

Plazen eskaera eta eskaintza:

ADIERAZLEA20162017
Plaza eskaintza 7565
Lehen aukerako aurreko izen-ematez onarpen berriko matrikula kopurua 6868
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (gazt) 6868
Onarpen berriko matrikula kopurua lehenengo ikasturtean (eusk) 6868
Ikasketetarako sarbidea:
      Unibertsitatera sarbide proba (USP) 5553
      LH 1012
      25 urte > 00
      Beste Batzuk 33
Sarrera-gutxieneko nota, graduaren kasuan 6.039N.A.
Atzerriko ikasle berriak -
Tituluaren betetze maila 84,0090,77
Titulazioaren lehentasun maila 178,67207,69
Bekadun ikasle kopurua (emakumezkoak) 7357
Bekadun ikasle kopurua (gizonezkoak) 43

 

Ikasketa -emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Errendimendu tasa 91,5191,15
Ikasketaren uzte tasa 8,702,86
Graduazio tasa 92,5995,52
Arrakasta tasa 92,4292,53
Ebaluazio tasa 99,0298,51
Eraginkortasun tasa 97,3694,99
Bidalitako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 86
Jasotako ikasleen mugikortasuna (SICUE-SENECA, ERASMUS, BESTE PROGRAMA BATZUK) 00
Ikasleen gogobetetze maila 3,76/53,69/5
Egresatutako pertsonen gogobetetze maila Datua ez dago eskuragarri7,63/10

 

Lan-munduratzearen emaitzak:

ADIERAZLEA20162017
Enplegu tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri60,00*
Enplegu tasa (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri60,00*
Langabezia tasa (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri33,00*
Langabezia tasa (gizonezkoa) Datua ez dago eskuragarri33,00*
Ahokatutako enpleguaren % (emakumezkoak) Datua ez dago eskuragarri83,00*
Ahokatutako enpleguaren % (gizonezkoak) Datua ez dago eskuragarri83,00*
Bereizi gabeko emakumezkoen eta gizonezkon datuak