Politika Zientzia eta Kudeaketa Publikoa (Leioa) – UPV/EHU

 
Logotipo de la UPV

Titulazioak lortu dituen Kalitate Zigiluak:

 

Unibasq-en Kalitate Zigiluei buruzko informazioa

Titulazioaren adierazleak

Jarraian, kontsultatutako tituluari buruzko intereseko zenbait adierazle jasotzen dira.

Taularen oinean adierazle bakoitzaren definizioarekin esteka kontsulta dezakezu.

Adierazlea2015-20162016-20172017-20182018-20192019-20202020-20212021-2022
Sarrera eta matrikula
Plaza-eskaintza80808080807575
Ikasten hasi berri diren ikasleak (emakumeak)303134404236-
Ikasten hasi berri diren ikasleak (gizonak)675452404746-
Sartzeko gutxieneko nota5,8896,5376,9686,1407,2609,0358,710
Ikasketa-emaitzak
Arrakasta-tasa (emakumeak)89,7190,4291,3191,0797,2694,64-
Arrakasta-tasa (gizonak)87,7490,7089,7390,5994,2391,11-
Graduazio-tasa (emakumeak)25,9384,62-----
Graduazio-tasa (gizonak)51,6740,82-----
Uzte-tasa (emakumeak)50,0012,90-----
Uzte-tasa (gizonak)20,9037,04-----
Lan-munduratzearen emaitzak: Gizarte Segurantza
Kontuan hartutako emakume graduatuak16------
Kontuan hartutako gizon graduatuak12------
Afiliazio-tasa (emakumeak)-------
Afiliazio-tasa (gizonak)-------
Tituludunen taldea (emakumeak)-------
Tituludunen taldea (gizonak)-------
Urteko BKO (batezbesteko kotizazio-oinarria) (emakumeak)-------
Urteko BKO (batezbesteko kotizazio-oinarria) (gizonak)-------
Laneratze-emaitzak: Lanbide
Elkarrizketatutako graduatu kopurua284154----
Enplegu-tasa (emakumeak)66,6753,8570,00----
Enplegu-tasa (gizonak)88,8981,2560,00----
Ahokatutako enpleguaren %-a (emakumeak)75,0085,7157,14----
Ahokatutako enpleguaren %-a (gizonak)75,0069,2361,11----

Adierazleen definizioak

Titulazioaren ebaluazio-txostenak

Jarraian, kontsultatutako titulurako eskuragarri dauden ebaluazio-txostenak erakusten dira, Unibasq-en egiten den lanaren emaitza direnak.

Egiaztapena eta baimena lortzeko, aldatzeko, segimendua egiteko eta egiaztapena berritzeko programei buruzko informazio zehatzagoa nahi izanez gero, jo Unibasq-en webgunera (Unibertsitatea/Tituluak atala).

Oharra: Txostenak egin ziren jatorrizko hizkuntzan daude argitaratuta.